Konec se blíží plakát

Závěrečné setkání žáků literárně dramatického a výtvarného oboru se uskutečnilo 21.6.2023 v 16:30 hodin v koncertním sále naší školy.

Závěrečný koncert plakát

našich žáků se bude konat 15.6. v 16:30 na Obecním úřadu v Dětmarovicích.

Rychvaldský slavík foto plakát

Tradiční pěvecká soutěž Rychvaldský slavík se konala 6. června 2023 v 15:00 v koncertním sále školy.

ZUŠ OPEN foto plakát

V rámci celostátního festivalu základních uměleckých škol ZUŠ OPEN vás 23.5.2023 pozveme do Husova sboru v Rychvaldu, kde na farské zahradě proběhnou od 15:00 hodin workshopy všech oborů školy a v 17:00 v kostele koncert našich žáků a učitelů.

Koncerty ke Dni matek foto Koncert ke Dni matek_Dolní Lutyně Koncert ke Dni matek_Rychvald Koncert ke Dni matek_Dětmarovice

Na koncerty ke Dni matek vás pozveme v úterý 9.5. v 17:00 do kostela sv. Máří Magdalény v Dětmarovicích, v úterý 16.5. v 16:30 do Husova sboru v Rychvaldu a ve čtvrtek 18.5. v 16:30 do kulturního domu v Dolní Lutyni.

2. Absolventský koncert foto plakát

Druhý Absolventský koncert se konal 2. května v 16:30 hodin, účinkovali žáci p. uč. Martiny Monczkové, Michaely Kowal, Lenky Černíkové-Vjaclovské a Karla Kolásky - Martina Grümannová (sólový zpěv a klavír), Adéla Leinveberová a Veronika Ostrówková (sólový zpěv), Juliana Žurková (kytara), Laura Tomanová a Václav Teichmann (klavír).

1. Absolventský koncert foto plakát

Klavírní recital plakát

V úterý 19.4. v 15:30 vystoupila v koncertním sále školy studentka 6. ročníku Janáčkovy konzervatoře v Ostravě Anita Tobolová ze třídy Doc. MgA. Xenie Hranické.

Hudební večer s Březinkou foto plakát

ve Staré aréně v Ostravě.

Klavírní přehlídka Klavírní přehlídka_foto zúčastněných žáků a jejich učitelů Klavírní přehlídka_plakát

V úterý 28. března 2023 v 16:30 proběhla v koncertním sále naší školy nesoutěžní Klavírní přehlídka našich žáků.

Mámo, táto, hraj se mnou foto plakát

V úterý 7.3.2023 se konal společný koncert žáků, jejich rodičů a rodinných příslušníků.

Koncert v maskách v Dětmarovicíchplakát

Koncert v maskách v Dětmarovicích se bude konat 2. března v 16:30 na Obecním úřadu.

Koncert v maskách Dolní Lutyněplakát

Druhý "Koncert v maskách" bude tentokrát v Dolní Lutyni, a to v Kulturním domě ve čtvrtek 16.2.2023 v 16:30.

Koncert v maskách Rychvald foto plakát

Na náš již tradiční "Koncert v maskách" vás pozveme do koncertního sálu naší školy v úterý 14.2.2023 v 16:30.

Týden otevřené výukyplakát

V týdnu od 13. do 17. února 2023 bude naše škola v rámci Týdne otevřené výuky přístupná rodičům i široké veřejnosti. Přijměte proto naše pozvání a přijďte poodhalit roušku tajemství nácviku skladby, tvorby výtvarného díla nebo práce na divadelním tvaru, přijďte navštívit naši „otevřenou“ školu a zprostředkujte tuto možnost i svým známým, příbuzným a kamarádům.

Vánoční koncerty foto plakát foto plakát

Pozvali jsme vás 15.12.2022 a 20.12.2022 do Dolní Lutyně a také do Rychvaldu na autorskou hru Francouzské žabí Vánoce, kterou pro vás připravili žáci literárně dramatického oboru ve spolupráci s cimbálovou muzikou Březinka a dětským sborem.

Příběh umění: Pravěk a Starověký Egyptplakát

Zveme vás na výstavu prací žáků výtvarného oboru naší školy. Vernisáž francouzského typu bude probíhat v pondělí 12.12.2022 od 15:00 do 18:00 na chodbách školy.Těšíme se na vaši návštěvu.

Mikuláš v ZUŠplakát foto

I letos jako každý rok budeme slavit sv. Mikuláše hudbou. Na obou koncertech v úterý 6.12. vám zahrají naši nejmenší žáčci z přípravných a prvních ročníků studia, koncert si určitě osobně nenechá ujít ani sám Mikuláš s andělem, kteří už mají pro děti jistě připravenou nějakou tu malou nadílku. A přijde i čert se svým pytlem na nehodné děti...ale ten zase určitě jako každý rok odejde s prázdnou.

Adventní koncertplakátfoto

V neděli 4. prosince v 16:30 vás pozveme na náš již tradiční Adventní koncert v Husově sboru v Rychvaldu. Představí se vám na něm žáci naší školy, jejich učitelé a nezanedbatelnou složku účinkujících budou tvořit také bývalí žáci, rodiče a přátelé naší školy, kteří se stali posilou našeho školního pěveckého sboru ProRadost. Ten vám pod vedením p. učitelky Lenky Černíkové Vjaclovské zpříjemní závěr koncertu, kdy si i společně zazpíváme. Těšíme se na vaši účast.

Podzmní koncertplakát foto

již tradiční Podzimní koncert našich žáků se konal 25. října 2022 v koncertním sále školy.